V košíku je za 0,-Kč

Akční sleva


Glycerínové mýdlo levandule 90g
Sleva

59,-

Detail »


Pleťový krém noční omlazovací 50ml-complexion cream night
Sleva

89,70

Detail »

pleť vyživuje a zlepšuje její prokrvení. Tento kosmetický přípravek je určený k regeneraci unavené pleti, dodává pokožce potřebné výživné látky. Krém je určen pro suchou pleť. Obsahuje větší množství mastných látek a účinných extraktů, které se během spánku dobře vstřebávají do pokožky a vyživují ji.

Krém na ruce výživný 50ml- cream for hands
Sleva

89,70

Detail »

má uklidňující a blahodárné pěstící účinky na pokožku. Nabízí dostatečnou ochranu, podporuje regeneraci namáhaných rukou a přirozeným způsobem pěstí i nehty.

Koupelový pudr s rašelinou a peloidy 100ml BOTANICO
Sleva

107,70

Detail »

Vaše unavené a upracované tělo potřebuje regenreci. Je zde náš koupelový pudr. Dokonale zregeneruje a osvěží vaši pokožku. Rašelina se využívá v lékařství, lázeňství i kosmetice. Výrobky z rašeliny mají zklidňující, regenerační a desinfekční účinky. Rašelinové koupele nebo zábaly oceníte při svalové únavě, po úrazech nebo pro krásnou pokožku. Rašelina do koupele je vhodná i pro podporu při onemocnění kloubů. Výrobky z rašeliny napomáhají hojení, odstraňují pocity napětí, svědivosti a únavy. Rašelina je výborný nosič tepla. složení:natrium hydrogencarbonicum, citric acid,100%přírodní rašelina dovezená ze slatí severu k nám pro lázeňské účely, naše směs éterických olejů návod: přiměřené množství asi jedné lžíce vsypte do připravené teplé lázně


Nahoru